info@verslovystymas.lt      +370 602 74432

SEO naudos apskaičiavimas

Nusprendus atlikti svetainės, ar e-parduotuvės optimizaciją dažnai iškyla klausimas, kada tai atsipirks ir kokia naudą duos. Naudojant raktinių žodžių tyrimą galima įvertinti lankytojų srauto apskaičiavimą, kuris padės atsakyti į šiuos klausimus.

 

Tikėtino susidomėjimo apskaičiavimas ir mėnesinių paspaudimų galimybė Google paieškos rezultatuose priklauso nuo konkrečių raktažodžių ir jų vidutinio panaudojimo tarp paieškos rezultatų Lietuvoje.

Tikėtino susidomėjimo apskaičiavimas vietinėje rinkoje yra apskaičiuojamas: dauginant atskiro raktažodžio vietines paieškas per mėnesį su atitinkamu % nuo visų paspaudimų tikimybės ir nuo gautos sumos numinusuojant 30%.

Tikėtinas susidomėjimas bus iki 10% nuo gauto lankytojų srauto.

Tikėtinų pardavimų skaičius tikėtina, kad bus 10% nuo susidomėjusių lankytojų skaičiaus. Įprastu atveju (kai lankytojai ateina ne iš paieškos), šis procentas yra tik iki 1%.

Svetainės optimizavimo paieškos sistemoms paslaugos atsipirkimas ir nauda skaičiuojama padauginus vieno vidutiniško paslaugos pardavimo pelną iš tikėtino pardavimų skaičiaus ir atėmus SEO paslaugos kainą.

Toksai SEO naudos apskaičiavimas yra logiškas SEO duomenų panaudojimas, pateikiamas kaip loginės išvados, bet ne 100% tikslus skaičiavimas.