info@verslovystymas.lt      +370 602 74432

Google Ads reklama

Naudojant Google Ads reklamą galima greitai pritraukti daug naujų lankytojų į savo svetainę. Tokia reklama paieškos sistemoje rodoma pagal Jūsų pasirinktus raktinius žodžius, kuriuos įvedę lankytojai yra nukreipiami į puslapį. Yra mokama už kiekvieną paspaudimą ant reklaminio skelbimo, kurį paspaudęs lankytojas automatiškai patenka į Jūsų svetainę. Biudžetą Google Ads reklamai galima pritaikyti pagal poreikius.

Google Ads reklaminių kampanijų talpinimas internete: Naudojant Google Ads reklamą galima greitai pritraukti daug naujų lankytojų į savo svetainę. Tokia reklama paieškos sistemoje rodoma pagal Jūsų pasirinktus raktinius žodžius, kuriuos įvedę lankytojai yra nukreipiami į puslapį. Yra mokama už kiekvieną paspaudimą ant reklaminio skelbimo, kurį paspaudęs lankytojas automatiškai patenka į Jūsų svetainę. Biudžetą Google Ads reklamai galima pritaikyti pagal poreikius.

Google Ads reklaminių kampanijų talpinimas internete:

•    Raktinių žodžių parinkimas.
•    Reklaminės kampanijos ir skelbimų sukūrimas.
•    Pastovi priežiūra, analizė ir ataskaitos.
•    Google Analytics ir Google Ads paskyrų apjungimas.
•    Konversijų nustatymas pagal svetainės tikslus.

Reklamines kampanijas Google Ads paieškos sistemoje galite skelbti pagal Jūsų poreikius ir biudžetą, pagal miestą kuriame norite būti matomi, kalbą ir dar daugelį kitų kriterijų.

 

 

Naujos Google Ads reklamos paruošimo kaina yra 300 Eur +PVM (vienkartinis mokestis).

Kampanijos administravimo kaina yra 10% nuo reklaminio biudžeto, bet ne mažiau kaip 200 Eur +PVM per mėnesį. Į kainą įeina mėnesinė ataskaita, kampanijos priežiūra ir atnaujinimas, pagal stebimus kampanijos duomenys. Lietuvoje paspaudimo kaina svyruoja nuo 0,20 -2,5 Eur, priklausomai nuo rinkos konkurencingumo.
Google Ads remarketingo kampanijos konfigūravimas ir banerio komplekto paruošimas 100 Eur +PVM (vienas statinis baneris ir 3 dydžio adaptacijos)

 Esame Google Ads sertifikuoti partneriai Lietuvoje. Priklausomai nuo svetainės tikslų galime paruošti Ads kampaniją:

1.    Skirta siauresniai auditorijai ir konkrečiom prekių, paslaugų paieškom - reklama paieškos tinkle.
2.    Skirta prekės ženko populiarinimui - reklama paieškos ir vaizdiniame tinkle.
3.    Skirta siekantiems maximaliai išnaudoti Ads kampanijos galimybes - reklama paieškos, vaizdiniame tinkle, bei remarketingas.

Google Ads kuponai
Naujom Google Ads reklamom suteiksime iki 60 Eur vertės Google Ads reklamos kuponą už išlaidas,kurios bus panaudotos per 31 diena. Google Ads kuponas yra reklaminis kreditas, kuris galioja tik vieną kartą naujai sukurtai Ads kompanijai, ne senesniai kaip 14 dienų nuo Google Ads paskyros sukūrimo.

Gaukite individualų Google Ads pasiūlymą dabar! Susisiekite telefonu +370 620 40809 arba el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.