info@verslovystymas.lt      +370 602 74432

Google AdWords reklama

Naudojant Google AdWords reklamą galima greitai pritraukti daug naujų lankytojų į savo svetainę. Tokia reklama paieškos sistemoje rodoma pagal Jūsų pasirinktus raktinius žodžius, kuriuos įvedę lankytojai yra nukreipiami į puslapį. Yra mokama už kiekvieną paspaudimą ant reklaminio skelbimo, kurį paspaudęs lankytojas automatiškai patenka į Jūsų svetainę. Biudžetą Google AdWords reklamai galima pritaikyti pagal poreikius.

Google AdWords reklaminių kampanijų talpinimas internete: Naudojant Google AdWords reklamą galima greitai pritraukti daug naujų lankytojų į savo svetainę. Tokia reklama paieškos sistemoje rodoma pagal Jūsų pasirinktus raktinius žodžius, kuriuos įvedę lankytojai yra nukreipiami į puslapį. Yra mokama už kiekvieną paspaudimą ant reklaminio skelbimo, kurį paspaudęs lankytojas automatiškai patenka į Jūsų svetainę. Biudžetą Google AdWords reklamai galima pritaikyti pagal poreikius.

Google AdWords reklaminių kampanijų talpinimas internete:

•    Raktinių žodžių parinkimas.
•    Reklaminės kampanijos ir skelbimų sukūrimas.
•    Pastovi priežiūra, analizė ir ataskaitos.
•    Google Analytics ir Google AdWord paskyrų apjungimas.
•    Konversijų nustatymas pagal svetainės tikslus.

 

 

 

 

Reklamines kampanijas Google AdWords paieškos sistemoje galite skelbti pagal Jūsų poreikius ir biudžetą, pagal miestą kuriame norite būti matomi, kalbą ir dar daugelį kitų kriterijų.

Naujos Google AdWords reklamos paruošimo kaina yra 60 Eur (vienkartinis mokestis).

Kampanijos administravimo kaina yra 15 Eur/mėn. + 10% nuo reklaminio biudžeto, bet ne mažiau kaip 60 Eur/mėn. Į kainą įeina mėnesinė ataskaita, kampanijos priežiūra ir atnaujinimas, pagal stebimus kampanijos duomenys. Lietuvoje paspaudimo kaina svyruoja nuo 0,01 -1,5 Eur, priklausomai nuo rinkos konkurencingumo.


Esame Google AdWords sertifikuoti partneriai Lietuvoje. Priklausomai nuo svetainės tikslų galime paruošti AdWords kampaniją:

1.    Skirta siauresniai auditorijai ir konkrečiom prekių, paslaugų paieškom - reklama paieškos tinkle.
2.    Skirta prekės ženko populiarinimui - reklama paieškos ir vaizdiniame tinkle.
3.    Skirta siekantiems maximaliai išnaudoti AdWords kampanijos galimybes - reklama paieškos, vaizdiniame tinkle, bei remarketingas.

Google AdWords kuponai
Naujom Google AdWords reklamom suteiksime 45 Eur vertės Google AdWords reklamos kuponą! Google AdWords kuponas yra reklaminis kreditas, kuris galioja tik vieną kartą naujai sukurtai AdWords kompanijai, ne senesniai kaip 14 dienų nuo Google AdWords paskyros sukūrimo.