info@verslovystymas.lt      +370 602 74432

Privatumo politika

PRIVATUMO POLITIKA INTERNETO SVETAINĖJE www.verslovystymas.lt

BENDROSIOS NUOSTATOS

1. Apibrėžtys:

1.1. Interneto svetainė – interneto domene www.verslovystymas.lt veikianti interneto svetainė.

1.2. Interneto svetainės savininkas – UAB „SEOvoras“, kodas 302928919, buveinė Kovo 11-osios g. 28-23, Kaunas, veiklos vykdymo adresas: Technikos g. 7, Kaunas.

1.3. Naudotojas – Interneto svetainės lankytojas.

1.4. Šios privatumo politikos tikslas aiškiai ir suprantamai pateikti Internetinės svetainės Naudotojams informaciją apie asmens duomenų tvarkymą „Facebook“.

 

DUOMENŲ SAUGA „FACEBOOK“

2. Interneto svetainė naudoja socialinius įskiepius (angl. „social plugins“) iš socialinio tinklo facebook.com, kurį valdo „Facebook Inc.“, 1601 S. California Ave, Palo Alto, CA 94304, JAV („Facebook“).

3. Įskiepiai yra atpažįstami arba iš „Facebook“ logotipų (baltos spalvos „F“ mėlyname fone ar iškelto nykščio simbolis), arba iš „Facebook“ socialinio įskiepio priedo.

4. Kai apsilankote Interneto svetainėje, kurioje yra vienas šių įskiepių, jūsų naršyklė užmezga tiesioginį ryšį su „Facebook“ serveriu. Įskiepių turinys perduodamas tiesiogiai iš „Facebook“ į jūsų naršyklę ir integruojamas į svetainę. Taigi, Interneto svetainės savininkas neturi jokios įtakos „Facebook“ šiuo įskiepiu renkamų duomenų apimčiai ir informuoja jus pagal savo žinių lygį: http://facebook.com/help/?faq=17512.

5. Integravus įskiepius „Facebook“ gauna informaciją apie mūsų svetainę arba puslapį, kuriuose lankėtės. Jums prisijungus prie „Facebook“ svetainės, „Facebook“ gali priskirti apsilankymus jūsų asmeninei „Facebook“ paskyrai. Jei sąveikaujate su įskiepiu, pavyzdžiui, spausdami mygtuką „Patinka“ arba rašydami komentarą, atitinkama informacija perduodama tiesiogiai iš jūsų naršyklės į „Facebook“ ir ten išsaugoma. Net jei nesate prisiregistravęs „Facebook“ socialiniame tinkle, išlieka galimybė, kad „Facebook“ gali gauti Jūsų IP adresą ir jį išsaugoti.

6. Įdiegti „Facebook“ įskiepius į savo svetainę arba puslapį gali interneto svetainių savininkai. Paspaudę ant šių įskiepių, registruoti „Facebook“ naudotojai gali automatiškai palikti įrašą jūsų „Facebook“ profilyje, kad priima susijusios svetainės savininko turinį. Integruotas „Facebook“ įskiepis nuolat palaiko ryšį su „Facebook“ svetaine ir iš karto nusiunčia „Facebook“ duomenis apie jūsų apsilankymą interneto svetainėje. Tai gali vykti ir naudotojui nieko nepaspaudus.

7. Naudodama vadinamąją „iFrame“ integraciją, naršyklė parsisiunčia atitinkamame įskiepyje saugomą papildomą informaciją iš „puslapio puslapyje“ kartu su svetaine, kurioje faktiškai lankotės. Kalbant apie „Facebook“ įskiepius, „iFrame“ arba išeities kodai gaunami išskirtinai iš „Facebook“, todėl Interneto svetainės savininkas niekaip negali jų kontroliuoti arba tvarkyti.

8. Net jei naudotojas nėra prisijungęs arba registruotas „Facebook“, vis tiek įrašomas slapukas, pavyzdžiui, B7dcTqgWq3fuDgIIFw47QPIO, kuris atlieka identifikavimo funkciją ir galioja dvejus metus.

9. Vėliau, jeigu naršyklė vėl prisijungia prie socialinio tinklo serverio, slapukas yra perkeliamas ir, prireikus, gali būti naudojamas sukurti profiliui. Vartotojai, kurie registruojasi vėliau, reikalui esant gali pasiekti slapuke išsaugotą informaciją.

10. Jei vartotojas esamoje naršyklės sesijose yra prisijungęs prie „Facebook“, persiunčiami abu – tiek prašomas puslapis, tiek slapukas. Tai leidžia aiškiai priskirti informaciją apie sesijos ID atitinkamai vartotojo paskyrai.

11. Nežinome nei „Facebook“ duomenų rinkimo, nei tvarkymo, nei naudojimo tikslo ar apimties. Norėdami papildomos informacijos apie savo teises, susijusias su įskiepiais ir privatumo apsaugos nustatymų galimybėmis, susisiekite su „Facebook Inc.“ arba susipažinkite su „Facebook“ duomenų apsaugos gairėmis: http://www.facebook.com/policy.php.

12. „Facebook“ socialinius įskiepius galima užblokuoti naudojant įvairius naršyklės priedus, pavyzdžiui, „Facebook Blocker“.

13. Prašome atkreipti dėmesį, kad Interneto svetainėje integruota „Facebook Inc.“, taigi „Facebook“ turi galimybes rinkti jūsų asmens duomenis. Viena vertus, tai yra duomenys, gauti naudojant socialinius įskiepius (kaip nurodyta anksčiau), tačiau „Facebook“ taip pat gali rinkti ir išsaugoti kiekvieną jūsų veiksmą šiame puslapyje. Anksčiau nurodyta ir serverio perduodama informacija taip pat priklauso „Facebook“. Nežinome, kokia apimtimi „Facebook“ renka, tvarko ir naudoja duomenis. Norėdami gauti daugiau informacijos susisiekite su „Facebook Inc.“ arba susipažinkite su „Facebook“ duomenų apsaugos gairėmis: http://www.facebook.com/policy.php.

14. Jūs turite teisę bet kada susipažinti su išsaugotais jūsų asmens duomenimis, jų kilme bei gavėju, taip pat duomenų tvarkymo tikslu. Norėdami susipažinti su duomenimis, kurie buvo surinkti Interneto svetainės naudojamomis priemonėmis, kreipkitės el. paštu: info@ verslovystymas.lt.

Šios sąlygos ir nuostatos taikomos nuo 2020-01-31 iki tol, kol bus atšauktos arba pakeistos Interneto svetainės savininko. 

 

Svetainėje naudojamų slapukų sąrašas

Slapuko pavadinimas Šaltinis Aprašymas Sukūrimo momentas Galiojimo laikas
cookie_agree seospiders.lt Slapukas skirtas privatumo (slapukų) politikos pranešimui / sutikimui realizuoti. Sutinkant su nuostatomis 1 diena
Atsitiktinių skaičių ir raidžių seka sugeneruotas unikalus raktas seospiders.lt Naudojamas saugoti naršymo sesijos raktą. Įėjimo į puslapį metu Iki interneto svetainės lango uždarymo
APISID, CONSENT, HSID, NID, S, SAPISID, SID, SIDCC, SSID google.com Slapukai naudojami Google Recaptcha testui Įėjimo į puslapį metu Iki interneto svetainės lango uždarymo
_ga seospiders.lt Slapukas renka informaciją apie vartotojų elgseną svetainėje ir yra naudojamas siekiant išsaugoti statistinę informaciją. Pirmo įėjimo į puslapį metu 2 metai
_gat seospiders.lt Slapukas renka informaciją apie vartotojų elgseną svetainėje ir yra naudojamas siekiant išsaugoti statistinę informaciją. Įėjimo į puslapį metu 10 minučių
_gid seospiders.lt Slapukas renka informaciją apie vartotojų elgseną svetainėje ir yra naudojamas siekiant išsaugoti statistinę informaciją. Įėjimo į puslapį metu Iki interneto svetainės lango uždarymo
__utma, __utmb, __utmc, __utmt, __utmz google Naudojamas vartotojams ir sesijoms atskirti. Slapukas sukuriamas, kai vykdoma javascript biblioteka ir nėra esamų __utma slapukų. Slapukas atnaujinamas kiekvieną kartą, kai duomenys siunčiami į „Google Analytics“. Įėjimo į puslapį metu 10min - 2 metai
_hjIncludedInSample Hotjar Slapukas nustato, ar vartotojas yra įtrauktas į Hotjar sekamų veiksmų kanalą Įėjimo į puslapį metu 10min - 2 metai
_atuvc, _utmz, _utmc, _utmb, _utma, _utvc, siteaud AddThis Slapukai suasmenina dalinimosi ir sąveikos su socialiniais tinklais patirtį ir įrašo dalinimosi, paspaudimų „patinka“ ir komentarų skaičių Įėjimo į puslapį metu iki 10 metų