info@verslovystymas.lt      +370 602 74432

bendro turi SEO auditas ir automobilių sportas?

SEO auditas

Verslas yra lenktynės, o lenktynėse daugelis verslininkų nori pirmauti, tačiau ne visi naudojasi labai paprastu, tačiau veiksmingu būdu, leidžiančiu nesudėtingai padidinti savo įmonės pajamas. Tokių verslininkų aplaidumu džiaugiasi visi, kurie nepabūgo išsirinkti patyrusią padėjėjų komandą ir sudalyvauti pašėlusiose lenktynėse dėl pozicijų pirmąjame google paieškos sistemos puslapyje.


Tenka išgirsti verslininkų nuomonę, kad interneto svetainė jiems reikalinga tam, kad galėtų nukreipti klientą į erdvę, kurioje sudėta informacija apie prekes ar paslaugas. Kaip jus randa? - klausiu. Pagal įmonės pavadinimą, o kaip gi dar? Sulaukiu atsakymo. Tokio verslininko įmonės pavadinimas dažnai primena sunkiai užrašomą išnykusių dinozaurų – Moskvič markės rūšį.


Tokie internetiniai verslai dažnai baigia savo dienas taip ir nepajudėję nuo starto linijos.  „Juk aš investavau keletą tūkstančių į internetinės svetainės sukūrimą. Nejuokaukit, joks auditas man nereikalingas.“  Išgirdę tokius žodžius įdomumo dėlei patikriname svetainę ir randame vieną iš pagrindinių klaidų, kuri padaroma iš SEO pusės, kuriant svetainę: svetainė yra suindeksuojama, kol nesudėtas turinys, arba paleista svetainė yra neindeksuojama,  neindeksuojami produktų puslapiai.

Ką bendro turi SEO (search engine optimization) auditas ir sportinio automobilio patikra? Tiek vienas, tiek kitas privalo būti atlikti periodiškai. Juk nepatikrinto automobilio pasirodymas lenktynėse gali baigtis didelia nelaime. Panašiai ir su neefektyviai veikiančia interneto svetaine – galimas tokiu principu grįsto verslo finišas – svetainė nematoma Google paieškos rezultatuose, o to pasekoje baigtis lyg ir aiški.

Leiskite specialistams patikrinti ir įvertinti Jūsų turtą, kad suprastumėte realią savo internetinės svetainės situaciją. Paslaugos apimtis gali priklausyti nuo to, kuo užsiimate ir kokios apimties interneto svetainę valdote. Jei užsisakėte internetinės svetainės optimizavimo paslaugą ir Jums nepasiūlė atlikti SEO audito, tai šiek tiek primena automobilio pirkimą, prieš tai neužvedus jo variklio.

Supratę Google paieškų teikiamą vertę ir perkandę kaip vyksta stumdymasis dėl pirmųjų Google paieškos sistemos pozicijų, verslininkai mėgaujasi – jie yra matomi, lengvai surandami, apie jų verslą kalba ir... Na žinoma – pats svarbiausias dalykas. Pirmo puslapio klubo nariai sulaukia skambučių bei užsakymų. Daug. Jie turi puikiai funkcionuojantį bolidą, su kuriuo lenkia konkurentus ir kirtę finišo liniją lipa ant apdovanojimų pakylos lieti saldaus pergalės šampano.

Norinčius nepraleisti šanso pagaliau startuoti efektyviai, kviečiame daugiau sužinoti apie savo galimybes: http://www.seospiders.lt/seo-auditas .